Baza szkoły

Obiekty sportowe
Posiadamy salę gimnastyczną z trybunami, boisko z bieżnią tartanową, boisko do siatkówki i koszykówki oraz dwa place zabaw dla dzieci.

Plac zabaw

Obserwatorium astronomiczne

Forum szkolne

Rowerowanie

Biblioteka i czytelnia

Oficjalną działalność biblioteki w naszej szkole datuje się na dzień 15 października 2003 r.
Do chwili obecnej posiadamy księgozbiór liczący ponad 12 tys. woluminów, a liczba ta ciągle powiększa się o zbiory przekazywane w darach.
Księgozbiór w części pochodzi z przekazów i darowizn. Oprócz tego biblioteka prowadzi zakup książek, starając się zaspokoić wszystkie potrzeby czytelnicze.
W skład księgozbioru wchodzą lektury szkolne, beletrystyka oraz wydawnictwa popularno-naukowe i podręczniki. Karty katalogowe książek uporządkowane są w komputerowej bazie danych katalogu rzeczowym i alfabetycznym.

Pracownie informatyczne