Oferta pracy – intendent

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przecławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisku – intendent w Punkcie przedszkolny. Szczegóły dotyczące ogłoszenia:

Miejsce pracy: Przecław 27a , 72-005 Przecław, gmina Kołbaskowo
Zakres obowiązków: sporządzanie jadłospisów, zamawianie produktów spożywczych, nadzorowanie stanu magazynu, monitorowanie kosztów i opłat, prowadzenie dokumentacji intendenta.
Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku.
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny.
Warunki świadczenia pracy: stacjonarna
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.05.2024 r.
System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną
Wykształcenie: średnie
Umiejętności i uprawnienia: obsługa komputera – pakiet programów Office
Wymagania pożądane – umiejętności i uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: wymagane wykształcenie średnie, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie.