Praca szkoły
  1. Dyrektor szkoły – mgr Beata Bitel; godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu.
  2. Zastępcy dyrektora – mgr Małgorzata Surdy, mgr Lucyna Rode-Markiewicz.
  3. Kierownik administracyjno-gospodarczy – Ewa Zatorska
  4. Referent do spraw kadrowych – Katarzyna Kołodziejska-Rygała
  5. Sekretarz – Anna Parafianowicz-Ramus
    Przyjmowanie interesantów – od poniedziałku do czwartku w godz.  7:30-15:30, piątek jest dniem wewnętrznej pracy sekretariatu

Kontakt telefoniczny (sekretariat) – 91 3117608
e-poczta – szkolapodstawowa@szkolaprzeclaw.pl
strona internetowa – www.szkolaprzeclaw.pl
dziennik elektroniczny – synergia.librus.pl

6. Pedagog szkolny – Paulina Cybulska, Joanna Szafran. Telefon -513288949

7. Pedagog specjalny – Joanna Le Roch

8. Biblioteka i czytelnia, część A – Anna Trzcińska, część B – Klaudia Niewitecka

godziny pracy: poniedziałek 9.15-14-15, wtorek 8.00-14.00, środa 9.00-16.00, czwartek 9.00-14.00, piątek 9.00-16.00.

9. Logopeda szkolny – Iwona Sawczuk, Kamila Koszyńska, sala 106 (część A).

10. Gabinet Profilaktyki Zdrowotnej – pielęgniarka szkolna – Iwona Parylak;  gabinet nr 28 (część A, blok sportowy).

11. ŚWIETLICA SZKOLNA – świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach – 6:45-17:00.

Wychowawcy –  Katarzyna Mościńska-Zarzycka, Joanna Wierzbicka, Anna Hejankowska, Renata Rozwałka-Paizert, Jolanta Serafin-Łuczak, Paulina Cybulska

Do świetlicy przyjmowani są uczniowie z klas 0-III oraz w wyjątkowych sytuacjach uczniowie z klas IV-VII. Warunkiem przyjęcia jest złożenie przez rodzica/opiekuna karty zgłoszenia. Nasza świetlica znajduje się na parterze i zajmuje dwa pomieszczenia urządzone funkcjonalnie, estetycznie i bezpiecznie.

Celem działalności świetlicy jest zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po ich zakończeniu w miłym i bezpiecznym otoczeniu. Stworzenie warunków do relaksu, wypoczynku, odrobienia prac domowych oraz zjedzenia posiłku. W świetlicy prowadzone są różne formy zajęć:

• ćwiczenia w czytaniu, Klub czytelniczy „Czytuś”
  • zajęcia grafomotoryczne
  • zajęcia plastyczne i techniczne
  • zajęcia relaksacyjne
  • gry planszowe i edukacyjne, układanki

Pobyt dziecka w świetlicy sprzyja rozwojowi: pamięci, spostrzegawczości, aktywności poznawczej i twórczej. Kształtuje u uczniów umiejętności współdziałania i współżycia w grupie.

sw4