22 kwietnia 2024

Oferta pracy na stanowisku woźny-konserwator

Oferta pracy dla pracownika obsługi na stanowisku KONSERWATOR/WOŹNY w Szkole Podstawowej w Przecławiu. więcej »

WIZYTA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECŁAWIU GR. „SMERFY”

Dnia 28 Marca Grupa Smerfy wybrała się na spotkanie do Miejskiej Biblioteki w Przecławiu 📚 Podczas spotkania Pani czytała dzieciom książkę pt.” Czemu jajka nie mogą mówić”, w drugiej części spotkania dzieci dekorowały kolorowanki o tematyce Wielkanocnej. 🐣🐤🐥 więcej »

11 kwietnia 2024

WIZYTA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECŁAWIU GR. „PSZCZÓŁKI”

11 kwietnia dzieci z gr. „Pszczółki” wybrały się do Gminnej Biblioteki w Przecławiu. Przedszkolaki zapoznały się z biblioteką, jej rolą oraz zasadami korzystania z biblioteki. Poznały różne rodzaje książek dziecięcych oraz uważnie wysłuchały opowiadania pt.: „Franklin czyta książkę kolegom”. Nie zabrakło również oglądania różnych, ciekawych i kolorowych książek. Dzieciom bardzo podobała się ta wyprawa. Na pewno jeszcze tam wrócimy. więcej »

WIZYTA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECŁAWIU GR. „ŻABKI”

Dnia 4 kwietnia przedszkolaki z gr. „Żabki” zapoznały się z magicznym dla nich miejscem jakim jest biblioteka. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchiwały wszystkich informacji. Poznały zasady funkcjonowania oraz wypożyczania książek z biblioteki. więcej »

NOWY PLAC ZABAW

W dniu 10.04.2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie – otwarcie placu zabaw! Dzieci mogły z radością korzystać z nowych i bezpiecznych urządzeń. Otwarcie rozpoczęło się od przecięcia wstęgi przez Panią Dyrektor mgr Beatę Bitel, Panią Wicedyrektor mgr Lucynę Rode-Markiewicz oraz dzieci z grupy Biedronki. Następnie przyszedł czas na zabawę. Dzieci z entuzjazmem rzuciły się na huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice oraz inne atrakcje. Na ich twarzach malowała się radość i szczęście. więcej »

10 kwietnia 2024

Oferta pracy – intendent

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przecławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisku – intendent w Punkcie przedszkolny. Szczegóły dotyczące ogłoszenia: więcej »

POSZUKIWANIE WIELKANOCNYCH JAJECZEK

Dnia 26 i 27 marca przedszkolaki wybrały się na poszukiwania jajeczek ukrytych przez Wielkanocnego Zająca. więcej »