Szkolny Turniej Warcabowy

W marcu i kwietniu w naszej szkole odbywał się Szkolny Turniej Warcabowy dla dzieci z klas I-III i IV- VII. Głównym celem rozgrywek była popularyzacja gier planszowych wśród dzieci i młodzieży. W rozgrywkach między klasowych brali udział przedstawiciele poszczególnych klas. Przedstawiamy wyniki rywalizacji:

Wśród dzieci młodszych – klasy I – III – zwyciężyła Oliwia Kwiatek z kl. II E, natomiast drugie miejsce ex aequo zajęli Antoni Głuchowski z kl. I A i Adam Michałek z kl. III A.

W kategorii klas IV – VII pierwsze miejsce wywalczył Mikołaj Sulczyński z kl. VII C. Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Petruk z kl. 5 B, a na trzecim Maksymilian Majchrzak z kl. 4 A.

Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom turnieju za sportową rywalizację, zwycięzcom serdecznie gratulujemy zdobytych laurów i zapraszamy do regularnego grania w gry planszowe i do udziału w turnieju w przyszłym roku. W imieniu organizatorów Piotr Dokurno