26 czerwca 2019

Wakacyjne Życzenia

Życzę całej społeczności szkolnej oraz przyjaciołom szkoły, by okres wakacyjny był czasem bezpiecznego odpoczynku i radości. Agnieszka Milczarska

18 czerwca 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 19.06.19 r. o godz.11.00 w auli Publicznego Gimnazjum w Przecławiu odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. KURS A Czas odjazdu autokaru z poszczególnych miejscowości: Moczyły 9.40Kamieniec 9.44Pargowo 9.49Siadło Górne 10.10Siadło Dolne 10.12Kurów   10.15Ustowo  10.19Przecław 10.30  ———————————————— KURS B Czas odjazdu autokaru z poszczególnych miejscowości:Ostoja  9.40Stobno  9.45Bobolin  9.52 Warnik  9.56Barnisław 10.00Karwowo 10.05Będargowo   10.10Przecław  10.16  ————————————————- UWAGA !!! Ze względu na zmianę godzin dowożenia  proszę o przyjście na przystanek autobusowy wcześniej. POWRÓT  ZE  SZKOŁY O GODZ. 13.15 KURS A W kolejności:  Przecław ,Ustowo, Kurów, Siadło Dolne, Siadło Górne, Kołbaskowo, Moczyły, Kamieniec, Pargowo. KURS B W kolejności: Przecław, Będargowo, Karwowo, Barnisław, Warnik, Bobolin, Stobno, Przylep, Ostoja, Rajkowo.

10 czerwca 2019

Osiągnięcia Szymona Żukowskiego

Rok szkolny 2018/2019 był dla naszego Gimnazjum szczególnie udany za sprawą sukcesów ucznia kl. 3A Szymona Żukowskiego. Szymon, pasjonat historii i wiedzy o społeczeństwie, wygrał szereg konkursów wykazując się wytrwałością i ogromną wiedzą. Liczne grono konkurentów oraz szeroki zakres wymaganego materiału nie pozostawiają złudzeń – to nie szczęście, a ciężka praca zadecydowały o tak wielkich osiągnięciach. Są one dla nas powodem do dumy. Sukcesy Szymona: więcej »

6 czerwca 2019

SkateCUP Kołbaskowo 2019 / 8.06.19 / 12.00 – 18.00

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów spędzania czasu na skate parkach. W najbliższą sobotę (8.06.2019, godz. 12.00 – 18.00) na skateparku w Przecławiu (gmina Kołbaskowo) odbędzie się wydarzenie SkateCUP Kołbaskowo. Będzie to świetna okazja aby spotkać się we wspólnym gronie i przyjemnie spędzić czas. Będą emocje, będzie najlepsza zabawa. Relacja filmowa https://www.youtube.com/watch?v=e0y-u6lSq9g Program wydarzenia został podzielony na różne kategorie, w których uczestnicy będą rywalizować o nagrody i wyróżnienia.  więcej »

7 maja 2019

SPOTKANIE INFORAMCYJNE W SPRAWIE NABORU DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJLANYCH

Dnia 09 maja na godz. 16.00 zapraszam serdecznie rodziców i uczniów klas III na spotkanie informacyjne w sprawie naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Przybliżę obowiązującą w tym roku szkolnym procedurę, podam najważniejsze terminy oraz rozdam wypracowane na zajęciach zawodoznawczych materiały. Spotkanie odbędzie się w forum szkoły. Serdecznie zapraszam  Beata Cwajda – pedagog szkolny i doradca zawodowy Zgodnie z organizacją roku szkolnego, po spotkaniu z Pedagogiem w forum odbędą się spotkania z wychowawcami. Agnieszka Milczarska – Dyrektor Gimnazjum

25 kwietnia 2019

Zajęcia dydaktyczne od Piątku!

Od jutra (26 kwietnia 2019 r.) zajęcia dydaktyczne odbywają się zgodnie z planem lekcji .

24 kwietnia 2019

Zaproszenie na XVI Targi Szkół

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na XVI Targi Szkół Polic i Szczecina.

18 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne!

Pełnych nadziei świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju, zdrowia, radości ze spotkania w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego „Alleluja” – życzy – Agnieszka MilczarskaDyrektor Publicznego Gimnazjum w Przecławiu

9 kwietnia 2019

Egzamin gimnazjalny 2019

Trzymamy za Was kciuki – dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Informacja o egzaminach.

Szanowni Państwo, Informuję, że organ prowadzący wraz z dyrektorami szkół dołożyli wszelkich starań, aby egzamin gimnazjalny odbył się zgodnie z planem. Z poważaniem Agnieszka Milczarska Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Przecławiu